Apie mus

     Esame turistinių automobilių nuomos kompanija. Turime ilgametę patirtį klientų aptarnavimo srityje. Mes Jums linkime pažinti  gražiausius pasaulio kampelius, architektūros stebuklus ir istorines vietas leidžiantis į keliones su mūsų turistiniais automobiliais. Kemperiai  pas mus techniškai tvarkingi, su visomis šiuolaikinėmis technologijomis, ir su Kasko bei civiliniu draudimu.  Tikimės, kad Jūsų kelionės bus įsimintinos ir pilnos gražiausių emocijų, o mūsų patikimi automobiliai leis Jums mėgautis kelionės įspūdžiais.

 

     Privalumų, kodėl patogiau leistis į nuotykių paiešką kemperiu  yra daug, o vykstant su šeima, esminis privalumas yra tai, kad gali keliauti labai patogiai ir  be jokio streso, savo pasirinktu tempu ir norimu maršrutu. Šis keliavimo būdas žavi tuo, kad visai nereikia skubėti ar vaikščioti su turistų grupėmis,  kai gali leistis į spontanišką nuotykį ieškant kuo gražesnių pasaulio kampelių, o nakvoti tokiose vietose kur žvelgiant pro kemperio langą atsivertų kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai. Tai pat kai nereikia galvoti apie nakvynes vis kitame viešbutyje, lagaminų nešiojimus iš vienos vietos į kitą, o leidžiantis į įspūdžių paieškas su visa šeima gali pasiimti daugiau daiktų ir net tokių (kaip pavyzdžiui dviračiai, vaikų vežimėliai ir kita), kurių vykstant lėktuvu, autobusu, traukiniu, laivu ar automobiliu, kuris turi bagažinėje limituotai mažą talpą – neįmanoma.  

 

     Mūsų šeimai nuostabiausios akimirkos yra tos, kai keliaujant su kemperiu  atrandi nuostabaus grožio vietą, kaip pavyzdžiui kur nors Ispanijos vakarinėje pakrantėje ir pro namelio ant ratų langus matai nuostabius gamtos bei atsiveriančius saulėlydžio prie jūros vaizdus.  Kai nereikia skubėti grįžti į viešbutį, o lova, dušas, wc, virtuvė, šaldytuvas, oro kondicionierius, elektra, šildymas ir visi reikalingi buities daiktai kartu su tavimi - tada tiesiog mėgaujiesi nuostabiais vaizdais ir potyriais :)  Linkime Jums tokių įspūdžių ir dar nuostabesnių kelionių, kurios pripildytų jūsų gyvenimą džiaugsmu atrandant naujus ir spalvingus pasaulio kampelius.

Iki malonių susitikimų ir pokalbių apie keliones!